Record Bank E3 Harelbeke - Junioren

Zondag 23 April 2017

Organisatie E3

Organisatie | Organisation: 11 leden | members
Jacques Coussens | Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Pascal Heytens | Jo Quartier | Luc Schietgat | Philippe Vermeeren | Henk Vlaemynck | Johan Wastyn | Philip Vlieghe

Manager | Manager: Marc Claerhout - marc@e3harelbeke.be
Voorzitter | Chairman: Guy Dedeyne - guy.d@e3harelbeke.be
Onder-Voorzitter | Vice-Chairman: Jan Desutter - jan@e3harelbeke.be

Persverantwoordelijke | Press Officer: Jacques Coussens - jacques@e3harelbeke.be +32 (0)475 79 44 03
Koersdirecteur | Race Director: Philippe Vermeeren - philippe@e3harelbeke.be +32 (0)475 26 71 71
Assistent Koersdirecteur | Race Director Assisent: Johan Wastyn - johan.w@e3harelbeke.be

Buitenlandse Betrekkingen | Foreign Affairs: Philip Vlieghe - philip@e3harelbeke.be

PR-commissie | PR-commission:
Voorzitter
| Chairman: Jacques Coussens - jacques@e3harelbeke.be
Leden | Members: Guy Dedeyne | Jan Desutter | Guy Hannosette | Philip Vlieghe | Benoît Declerck | Philippe Harinck | Diederiek Degryse | Dieter Verhaeghe

Sportcommissie | Sportcommission:
Voorzitter | Chairman: Johan Wastyn - johan.w@e3harelbeke.be
Leden | Members: Luc Schietgat | Henk Vlaemynck | Philippe Vermeeren | Yannick Desmetz | Gilles Desmet | Seppe Seynhaeve | Simon Depraetere | Jens Raes
Verantwoordelijke signaalgevers : Chris Van Cleven - chris@e3harelbeke.be

Technische Commissie | Technical Commission:
Voorzitter
| Chairman: Pascal Heytens - pascal@e3harelbeke.be
Leden | Members: Jo Quartier | Lieven Naessens | Kris Buys | David Dieryckxvisschers | Jeffrey Dewulf | Eddy Craig | Joost Callewier | Frederic Moerman

VIP-Bus Commissie | VIP-Bus Commission:
Voorzitter
| Chairman: Philippe Vermeeren - philippe@e3harelbeke.be
Leden | Members: Jan Desutter | Guy Hannosette | Ignace Claerhout | Bart Deblaere | Martin Vandevelde | Thomas Michels | Veronique Daem | Frank Salembier

Financiële Commissie | Financial Commission:
Voorzitter
| Chairman: Guy Hannosette - guy.h@e3harelbeke.be
Leden | Members: Roos Desimpelaere

Persaccreditatie | Press accreditation: Guy Vermeiren

Advocaat | Legal Adviser: Geert Sustronck

Sportief Adviseur | Sport Advisor: Wielerbond Vlaanderen

E3 Harelbeke, Excentrieke Klassieker

Dank aan onze sponsors

Andere Record Bank E3 Harelbeke evenementen